Tajemnice prawdziwej herbaty

O nas

O nas

O firmie

Założycielem firmy Vahdam Teas jest Bala Sarda, pochodzący z rodziny, która od ponad 80 lat związana jest z rynkiem herbacianym. Kiedy dołączył do rodzinnej firmy eksportującej herbatę, zauważył, że większość herbaty sprzedawanej na całym świecie, zanim dotrze do finalnych konsumentów, przechodzi przez wielu pośredników. Do tego czasu traci świeżość i swój smak.

Vahdam Teas to nagradzana indyjska marka herbaciana, której celem jest zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki świat postrzega herbatę. Nasze herbaty nie podróżują przez wiele miesięcy w kontenerach, zanim zostaną zapakowane i sprzedane. Wszystkie herbaty zbierane są bezpośrednio na najlepszych plantacjach w Indiach – ponad 150 plantacji – a w ciągu kilku godzin od zbioru, tam też pakowane i wysyłane bezpośrednio do globalnych dystrybutorów. Eliminując niepotrzebnych pośredników, udostępniamy Wam świeże herbaty, ale także pomagamy zachować wszystkie zarobki w regionie, w którym te herbaty są uprawiane i pielęgnowane z ogromną miłością, troską i pasją.

Proces, który ostatecznie pomaga każdemu plantatorowi herbaty uzyskać lepszą cenę za swój produkt.

Handel prowadzony przez Vahdam Teas uznany został jako w pełni etyczny, bezpośredni i fair. Poprzez zatrzymywanie części dochodów na plantacjach pomagamy utrzymać przemysł herbaciany i poprawiamy życie plantatorów.

Firma Vahdam rozpoczęła również kampanię społeczną TEAch ME, przekazując 1% dochodów ze sprzedaży na edukację dzieci plantatorów

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi

nowy produkt kat. napóje gorące ranking SOFI

nagroda Jugde’s Choice ranking Global Tea Championship

Brązowy medal ranking Global Tea

O nas

Poczuj różnicę
w smaku!

Firma Vahdam Teas jest bardzo dumna z tego, że jest pierwszą na świecie marką herbacianą, która w przejrzysty sposób udostępnia informację „Miesiąc zbiorów” – prawdziwy wskaźnik pochodzenia i świeżości herbaty. W przeciwieństwie do „Miesiąca Pakowania”, czyli czasu kiedy herbata jest pakowana w markowej  fabryce, „Miesiąc zbioru” ma miejsce wtedy, gdy herbata jest rzeczywiście zbierana i produkowana na plantacjach. Dość niedawny „miesiąc pakowania” wielu popularnych marek prowadzi do przekonania, że herbata jest świeża, kiedy faktycznie może mieć lata.

Bardzo ważne jest zrozumienie, że zbiór herbaty, jak każdego innego produktu rolnego, ma charakter sezonowy. Każdy region i rodzaj herbaty ma pewien okres w roku, w którym zbiory są najlepsze. Jest to związane z naturalną rolą klimatu, pogody, temperatury, wysokości itd. Vahdam Teas dostarcza Wam herbaty tylko ze zbiorów premium.

Miesiąc zbioru:

Miesiąc kiedy herbata jest zbierana na plantacji.

Miesiąc produkcji:

Miesiąc, w którym herbata jest pakowana w zakładzie w New Delhi w Indiach, gdzie dostarczamy herbaty natychmiast po zbiorze na plantacji. W okresie między zbiorem a pakowaniem, wszystkie nasze sezonowe herbaty są pakowane w vacuum i składowane w magazynie w temperaturze kontrolowanej, bez dostępu do źródeł ciepła, światła, wilgoci i tlenu. Wszystko po to, żeby jak najdłużej zachować świeżość najlepszych herbat premium w ciągu roku.

Miesiąc ważności:

Do tego miesiąca herbata zachowuje swój aromat i smak.

Wszystkie herbaty są w 100% czystą, niezmieszaną herbatą indyjską, zebraną i zapakowaną w Indiach.